Новости10.06.2019  Безробітна отримає нову професію за сприяння служби зайнятості

 

1

 

До Валківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості звернулась безробітна Ірина Яковець. Пропрацювавши більше 8 років санітаркою в територіальному центрі соціального обслуговування Валківської районної державної адміністрації, вирішила здобути іншу професію, реалізувавши свою давню мрію – навчитись шити.


Фахівці служби зайнятості провели профілювання та запропонували послуги кар’єрного радника. Ірина активно відвідувала семінари з техніки пошуку роботи. Для підвищення конкурентоздатності на ринку праці безробітній порадили змінити акценти в пошуку роботи: орієнтуватися не тільки на власні вподобання, а й на потребу роботодавців. Зрештою І. Яковець вирішила навчатись у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) за професією «швачка».

Зараз Ірина опановує фах у ХЦПТО ДСЗ, готується до проходження виробничої практики безпосередньо на виробництві Валківського району. Впевнена, що, здобувши професію швачки,  зможе працевлаштуватися й отримувати гідну заробітну плату, оскільки наразі на ринку праці України існує попит на спеціалістів цього профілю.

 

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/krok-do-roboty-mriyi-na-valkivshchyni-bezrobitna-otrymuye-novu-profesiyu-za-spryyannya

 


← Вернуться обратно