Новости10.06.2019  На Дергачівщині роботодавці інформували про інноваційні послуги служби зайнятості

 

1

 

При роботі з підприємствами фахівці служби зайнятості приділяють першочергову увагу вивченню кадрових потреб роботодавців, враховуючи здійснення ними виробничої діяльності. З цією метою фахівці Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відвідали Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕЛМАШ – Україна» та провели робочу зустріч із директором.

 

Сторони обговорили питання індивідуального навчання безробітних безпосередньо на робочому місці, стажування на підприємстві, компенсації фактичних витрат ЄСВ, компенсації витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб. Роботодавця інформували про інноваційні послуги служби зайнятості: створення електронного кабінету роботодавця, що дозволяє співпрацювати зі службою зайнятості, не витрачаючи час на персональне відвідування.

 

На сьогодні ТОВ «Велмаш – Україна» є одним із провідних українських постачальників мобільної вантажопідйомної техніки. Компанія успішно реалізовує свою продукцію в європейських країнах, презентує техніку на різноманітних міжнародних сільськогосподарських виставках. 

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/na-dergachivshchyni-robotodavcya-informuvaly-pro-innovaciyni-poslugy-sluzhby-zaynyatosti← Вернуться обратно