Новости07.06.2019  200 осіб отримали роботу після участі в гендерних тижнях

 

1

 

Протягом травня 2019 року у Харківському міському центрі зайнятості, Дворічанській, Дергачівській, Зачепилівський, Зміївській, Золочівській, Кегичівський, Коломацькій, Краснокутській, Красноградській районних філіях Харківського обласного центру зайнятості та у відділі надання соціальних послуг Лозівського, Ізюмського, Куп’янського міськрайонних центрів зайнятості були проведені гендерні тижні. Безробітних поінформували про запобігання насильства в сім’ї та на роботі, дотримання рівності прав жінок і чоловіків. Відвідувачі дізналися, що послуги зі сприяння зайнятості населення надаються всім клієнтам незалежно від статі, соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак. За результатами цих заходів більшість безробітних осіб висловили намір активізувати пошук роботи і досягнути професійної реалізації.

 

Під час гендерних тижнів було проведено 199 заходів, участь в яких взяли близько 2300 осіб. Учасники відвідали такі семінари і дискусії, як: «Особистість, дім, кар’єра»; «Побудова професійної кар’єри для молоді»; «Жінка і праця»; «Особливості зайнятості молоді»; «Здоровий спосіб життя – запорука професійного успіху». Відбулися тренінги з активного працевлаштування осіб, які тривалий час перебувають на обліку в службі зайнятості.

 

За результатами гендерних тижнів близько 200 осіб працевлаштувались, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли близько 59 осіб.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/200-osib-otrymaly-robotu-pislya-uchasti-v-gendernyh-tyzhnyah← Вернуться обратно