Новости28.05.2019  «Економічна реформа. Старт у майбутнє»

 Круглий стіл під такою назвою відбувся у Медіа-хабі Харківського прес-клубу.1

 

Автори цього суспільно-економічного проекту запропонували журналістам своє бачення реформування економіки нашої країни. Вони передбачають запуск процесу реалізації інтелекту. На думку учасників дискусії, такі країни як США, Японія, Корея першими зрозуміли, що головний ресурс людства — не природні копалини, а інтелект. Саме тому вони посідають лідируючі позиції у світі.


Двигуном проекту нової фінансово-економічної реформи має бути накопичення і концентрація капіталу зі знайдених джерел внутрішніх інвестицій за рахунок зниження витрачання ресурсів, — стверджує автор проекту Анатолий Ломазов. Для реалізації реформи не потрібні додаткові кошти, не треба змінювати законодавство.

 

Економічна реформа «Старт у майбутнє» вже має практичне застосування. Основні її положення частково апробовані на рівні міської ради одного з обласних центрів. Практичні результати підтвердили економічну ефективність. Позитивні відгуки є від фахівців Світового Банку, РНБО України, Міністерства фінансів України, відомих авторитетних вчених НАН України.

 

У круглому столі також взяли участь  відомі харківські вчені: доктори наук Ігор Папіров, Марк Босин (Mark Bosin), Володимир Кабачний та Юрій Василенко.

11


← Вернуться обратно