Новости15.05.2019  Навчатися і працевлаштуватися: у Харківському міському центрі зайнятості відбувся «ЕТНО-STEM»

 

 1

Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко привітав учасників профорієнтаційного заходу «ЕТНО-STEM», що відбувся у Харківському міському центрі зайнятості. Захід присвячений Всесвітньому Дню вишиванки. Його унікальність – у поєднанні святкової концертної програми, ярмарку вакансій 6 підприємств Харкова та воркшопів від 5 навчальних закладів Харкова мистецького спрямування.

 

На захід були запрошені роботодавці легкої промисловості. Відвідувачам пропонувалася не тільки продукція, що випускається на цих підприємствах, але і можливості працевлаштування.

 

«Саме з підприємств легкої промисловості Харківська служба зайнятості розпочала експеримент зі зміни підходів до нашої роботи. Всі підприємства легкої промисловості  закріпили за одним фахівцем. Тепер це ваш особистий консультант, який вивчить всі потреби, відвідає виробництва і буде намагатися стати професіоналом з підбору кадрів в галузі легкої промисловості», - пояснив директор Харківського обласного центру зайнятості В. Міненко. За його словами, індивідуальний підхід до конкретного безробітного забезпечує кар’єрний радник. За ним закріплюються персональні картки безробітних за професіями та спеціальностями легкої промисловості. Такий двосторонній підхід значно прискорить і полегшить процес  працевлаштування.

 

Протягом «ЕТНО-STEM’у» школярі активно знайомилися з пропозиціями навчання і працевлаштування, долучалися до майстер-класів із плетіння ляльок-мотанок, вишивання і шиття одягу. В Інклюзивному коворкінгу «Доступна зайнятість» відбулися «етно-посиденьки», в ході яких старшокласники переглянули відеопрезентації навчальних закладів Харкова мистецького спрямування, а також навчалися танцювати зі стрічкою, валяти з шерсті.

 

Фахівці служби зайнятості запропонували всім учасникам пройти профдіагностичне тестування на базі онлайн-платформи «Моя професія: консультаційна мережа».

У заході взяли участь близько 100 учнів харківських шкіл.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/navchatysya-i-pracevlashtuvatysya-u-harkivskomu-miskomu-centri-zaynyatosti-vidbuvsya-etno

 

 

 

 


← Вернуться обратно