Новости14.05.2019  Жінок Богодухівщини навчали, як бути успішними

 

1

В усіх сферах життя важливим вважається створення іміджу як основи особистої самопрезентації. Робота у напрямку побудови іміджу позитивно відбивається на професійній характеристиці ділової людини. З метою підвищити конкурентоспроможність жінок на сучасному ринку праці у Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Богодухівській районній філії ХОЦЗ) відбулося чергове засідання центру «Успішна жінка». Тема засідання – «Імідж ділової жінки. Складові іміджу». 

Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ, відповідальна за роботу центру «Успішна жінка» Олена Філіпова ознайомила присутніх з темою засідання та розкрила важливі деталі, які впливають на формування іміджу ділової жінки.  

Відповідаючи на запитання: «Що потрібно жінці для успіху?», учасниці тренінгу дискутували про те, що сучасна жінка мусить бути розбірливою в засобах самовияву.

«Часто дрібниці в іміджі ділової жінки вирішують все. Якими б не були ваші результати на попередньому місці роботи, яким би красномовним не було резюме, - майбутні колеги, начальство зустрічають по одягу. Таке візуальне сприйняття чинить свій вплив на підсвідомість і формує позитивне або негативне враження», - зауважила О.Філіпова.

Відвідувачки зустрічі відзначили, що завдяки заходу набули свідомого ставлення до активного процесу пошуку роботи та свого майбутнього.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/zhinok-bogoduhivshchyny-navchaly-yak-buty-uspishnymy

 


← Вернуться обратно