Новости14.05.2019  У Харкові обговорили особливості профорієнтації та працевлаштування молоді

1

 

Визначитися із майбутньою професією школярам допомагають не тільки вчителі й батьки, а й служба зайнятості, яка пропонує широкий комплекс профорієнтаційних заходів. Про це розповів заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолій Толстих під час прес-конференції «Профорієнтація та працевлаштування молоді, у тому числі з незахищених верств населення», що відбулася в Харківському прес-клубі.

 

Обговорювали особливості вибору професії і труднощі, що виникають у молоді під час пошуку роботи. Профорієнтаційні заняття для старшокласників безпосередньо в школах, екскурсії на підприємства, профорієнтаційні квести, майстер-класи від роботодавців та навчальних закладів, тестування, консультації, тренінги, - усі ці заходи проводить Харківська служба зайнятості, аби допомогти молоді зробити правильний вибір професійного шляху. «Служба зайнятості спільно з навчальними закладами сприяє студентам і учням у доступі до інформації про наявні можливості стажування. Понад  200 підприємств області щомісячно дають згоду на стажування студентів та учнів професійно-технічних та вищих навчальних закладів», - пояснив А. Толстих. За його словами, здобувачі робітничих професій також мають  можливість пройти стажування з записом в трудову книжку в усіх районах області та м. Харкова.

 

Окремо розповідали про те, як організувати ефективну профорієнтацію та вирішити проблему працевлаштування молодих людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/u-harkovi-obgovoryly-osoblyvosti-proforiyentaciyi-ta-pracevlashtuvannya-molodi

 


← Вернуться обратно