Новости13.05.2019  Нова кар’єра для нового життя: для безробітного з інвалідністю з Красноградського району знайшли роботу

1

Коли людина прагне реалізуватися у професії та вміє відстояти своє право на зайнятість, ніякі перепони не перешкодять їй знайти своє місце на ринку праці. Таким прикладом стала історія працевлаштування мешканця Красноградського району Харківської області Андрія Попова – особи з інвалідністю ІІІ групи, який мав тривалу перерву в трудовій діяльності.

Не знайшовши самостійно роботу, А. Попов звернувся за допомогою у працевлаштуванні до фахівців Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Красноградської районної філії ХОЦЗ). Безробітний має досвід роботи за фахом «столяр», «тесляр» та «комплектувальник меблів», але з останнього місця роботи звільнився ще у 2007 році.

Фахівці служби зайнятості приділили особливу увагу психологічній підтримці та супроводу клієнта, вивчили його життєву ситуацію. Для того, щоб прискорити процес успішного працевлаштування, в оперативному режимі провели моніторинг наявних та перспективних потреб роботодавців щодо можливості працевлаштування особи з інвалідністю. У відповідності до побажань А.Попова, з урахуванням його освіти, кваліфікації, місця проживання, функціональних обмежень та медичних показань знайшли вакантне місце.

Фізична особа-підприємець Дмитро Кривошеїн висловив готовність надати роботу комплектувальника меблів А. Попову за умови попереднього підвищення кваліфікації. Фахівці Красноградської районної філії ХОЦЗ провели аналіз умов праці та виробничих завдань в межах вакантної посади, проконсультували роботодавця щодо створення спеціального робочого місця та адаптації робочого місця до потреб особи з інвалідністю.

А. Попов погодився на підвищення кваліфікації безпосередньо на робочому місці, і після закінчення навчання наприкінці лютого 2019 року був успішно працевлаштований.

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/nova-karyera-dlya-novogo-zhyttya-dlya-bezrobitnogo-z-invalidnistyu-z-krasnogradskogo-rayonu


← Вернуться обратно