Новости19.04.2019  Школярі Дергачівщини дізналися, як працює підприємство з виробництва бджолярського інвентарю

1

З метою поінформувати школярів 8 класу про необхідність свідомо підходити до вибору майбутньої професії, враховувати не тільки бажання, але й її затребуваність на ринку праці, фахівці Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію до ринкоутворюючого підприємства Товариство з обмеженою відповідальністю «АВВ-100» (далі – ТОВ «АВВ-100»). Організатори екскурсії розповіли про історію підприємства, яка нараховує 130 років і спеціалізується на виробництві інвентарю та обладнання для бджільництва.

 

Учні ознайомилися з сучасним обладнанням, на якому працюють робітники,  побачили процес виготовлення бджолярського інвентарю.

 

Фахівці розповіли про необхідні робітничі професії для підприємства. Наразі на виробництві працюють: токар, слюсар, фрезерувальник, оператор верстатів з програмним керуванням.

 

Учні отримали змістовну і корисну інформацію про важливість робітничих професій, основні вимоги до представників даних професій.

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/shkolyari-dergachivshchyny-diznalysya-yak-pracyuye-pidpryyemstvo-z-vyrobnyctva-bdzholyarskogo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 


← Вернуться обратно