Новости16.04.2019  Старшокласники Золочівської ОТГ шукали свій шлях до побудови успішної кар’єри

1

В Одноробівському старостинському окрузі Золочівської об’єднаної територіальної громади відбувся профорієнтаційний захід для учнів 9–11 класів та безробітних. У місцевому Будинку культури учасників заходу привітали: директор Золочівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Золочівської районної філії ХОЦЗ) Юрій Андрющенко, в.о. голови старостинського округу сел. Одноробівка Людмила Гай, роботодавці району.

 

Фахівці Золочівської районної філії ХОЦЗ інформували відвідувачів про послуги служби зайнятості. Усіх бажаючих запрошували пройти профорієнтаційне тестування і дізнатися, до отримання якої професії людина має здібності і психологічні нахили.

 

Престижні навчальні заклади Харкова й області презентували освітні послуги і розповідали про затребувані напрямки навчання й умови вступу. Молодь жваво долучалася до майстер-класів із приготування млинців із варенням, кремом та ікрою. Вчилися гарно нарізати фрукти і прикрашати страви. Представники навчальних закладів харчової промисловості вчили школярів вимірювати рівень нітратів в овочах, фруктах і ковбасних виробах. Фахівці Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості презентували цікаві майстер-класи з манікюрної справи і в’язання.

 

Учасники заходу залишились задоволені зустріччю, взяли для себе багато корисного.

 

Всього у профорієнтаційному заході взяли участь понад 100 школярів та 30 безробітних осіб, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/starshoklasnyky-zolochivskoyi-otg-shukaly-sviy-shlyah-do-pobudovy-uspishnoyi-karyery-0


← Вернуться обратно