Новости17.04.2019  Колишній учасник АТО, мешканець Печеніжчини скористався правом на отримання допомоги для організації власного бізнесу

1

Мешканець Печенізького району Юрій Харченко, учасник антитерористичної операції, після демобілізації залишився без роботи.

За допомогою знайти для себе гідну працю, він звернувся до фахівців Печенізької районної філії Харківського обласного центру зайнятості.

 У перші дні реєстрації Ю.Харченко одразу отримав кваліфіковані консультації з питань професійної самореалізації. Особливу увагу  приділили на можливість відкриття підприємницької діяльності та отриманні одноразової допомоги по безробіттю на відкриття власної справи.

Фахівці служби зайнятості допомогли учаснику АТО змінити сферу своєї діяльності та досягти бажаного напрямку. Він отримав необхідні консультації, провів профдіагностику, визначив рівень схильності до підприємницької діяльності. За посиланням, пройшов навчання в Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де отримав необхідні знання. Він ознайомився з питаннями  планування бізнесу, стратегії маркетингу, основам економіки та ведення бухгалтерської звітності.

На засіданні комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації безробітними підприємницької діяльності Ю.Харченко успішно презентував бізнес-план «Послуги з електромонтажних робіт для населення». Члени комісії одноголосно прийняли рішення надати допомогу безробітному Ю.Харченку на відкриття власної справи.

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/kolyshniy-uchasnyk-ato-meshkanec-pechenizhchyny-skorystavsya-pravom-na-otrymannya?fbclid=IwAR3Hxi2zgzS4Q2p83R-AHr18ecZRMGwtmwWTfWdPyyn8mTDmtGP2GWgNqYs

 


← Вернуться обратно