Новости16.04.2019  Колишній безробітний отримав престижну робітничу професію за сприяння служби зайнятості

 

1

На сьогодні професія «Електрозварник ручного зварювання» - одна з найбільш запитуваних. Потреба в робітниках цієї професії постійна і має тенденцію зростати.

 

Безробітний Дмитро Смілий звернувся до Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості у пошуку роботи. Після спілкування з фахівцем служби зайнятості виявив бажання отримати професію «Електрозварник ручного зварювання».

 

Ця професія вимагає від робітника доброї зорово-рухової, короткочасної та оперативної пам"яті, зосередженості та стійкості уваги, наявності просторової уяви та практичного мислення. За порадою фахівця служби зайнятості безробітний пройшов професійне тестування та профвідбір на виявлення вищезазначених якостей, і в результаті йому було рекомендовано навчання за цією професією.

 

Д. Смілий став слухачем Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості і в результаті навчання успішно пройшов атестацію на право виконання робіт із підвищеною небезпекою. За результатами кваліфікаційних пробних робіт, виробничої практики, захисту письмових творчих робіт йому присвоєно кваліфікацію 2 розряд за професією «Електрозварник ручного зварювання». За допомогою кар’єрного радника Д. Смілий визначився щодо місця роботи та був працевлаштований у Комунальне підприємство «Дергачікомунсервіс».

 

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/kolyshniy-bezrobitnyy-otrymav-prestyzhnu-robitnychu-profesiyu-za-spryyannya-sluzhby

 

 


← Вернуться обратно