Новости15.04.2019  Успішність як запорука фінансової незалежності: у Дергачах відкрився клуб для жінок

1

 

З метою сприяння вирішенню проблеми безробіття та матеріальної залежності жінок на базі Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Дергачівської районної філії ХОЦЗ) розпочав роботу клуб для жінок «Відкрий для себе нові горизонти».

 

Директор Дергачівської районної філії ХОЦЗ Валерія Кисіль привітала учасниць першого засідання клубу і пояснила мету зустрічі. «Кожній жінці потрібно стабільне і гідне економічне становище, можливість отримати роботу, реалізувати свій потенціал», - наголосила В.Кисіль.

 

Основним завданням, яке ставлять перед собою фахівці служби зайнятості щодо роботи клубу, є сприяння особистісному зростанню та розвитку психологічних якостей успішної жінки. Учасниці подискутували про місце та роль жінки в суспільстві, поєднання жінками суспільних функцій, пов’язаних з професійною діяльністю та сімейними обов’язками. Наприкінці заходу жінки виконали вправу «Постановка життєвих цілей. Колесо життя». Учасниці клубу активно обмінювались думками щодо того, чи можливо успішно поєднати кар’єру та сім’ю, та як бути діловою жінкою.

 

https://kha.dcz.gov.ua/anonspodiya/uspishnist-yak-zaporuka-finansovoyi-nezalezhnosti-u-dergachah-vidkryvsya-klub-dlya


← Вернуться обратно