Новости15.04.2019  Богодухівські школярі познайомилися з професіями лісового господарства

1

 

Фахівці Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості продовжують проводити комплексну профорієнтаційну роботу в школах.

Мета таких заходів – підготувати учнів до вибору професії відповідно до індивідуально-психологічних особливостей, можливостей та потреб ринку праці.

 

Для учнів 10 класу Богодухівського ліцею №3 фахівці служби зайнятості провели професіографічну екскурсію до Державного підприємства «Гутянське лісове господарство». Учнів ознайомили з професіями працівника лісового господарства, майстра дільниці лісу, водія лісовоза, вальника лісу, водія навантажувача. Детально розповіли і продемонстрували виробничий процес на підприємстві.

 

Діти ставили запитання про умови праці на підприємстві і необхідний рівень освіти. Фахівці служби зайнятості ознайомили школярів з можливостями навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Старшокласники зацікавились профдіагностичним тестуванням для визначення професійних нахилів і здібностей на базі платформи «Моя професія: консультаційна мережа».

 

Екскурсію відвідали 25 школярів.

 

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/bogoduhivski-shkolyari-poznayomylysya-z-profesiyamy-lisovogo-gospodarstva 


← Вернуться обратно