Новости12.04.2019  Професія до душі – старт успішної кар’єри: мешканці Чкаловської ОТГ взяли участь у профорієнтаційних заходах

 

1

У Будинку культури Чкаловської об’єднаної територіальної громади Чугуївського району (далі – Чкаловської ОТГ) відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді та мешканців громади.

 

Фахівці служби зайнятості познайомили присутніх із затребуваними на ринку праці вакансіями та послугами служби зайнятості. Розповіли як правильно обирати професію, навчали як презентувати себе роботодавцю та адаптуватись на робочому місці.

 

Школярі брали участь у профдіагностичному тестуванні на базі онлайн-платформи «Моя професія: консультаційна мережа». На підставі результатів отримали рекомендації щодо виду професійної діяльності. Відвідувачі дізнались про правильний підхід до вибору майбутньої професії відповідно до своїх інтересів, нахилів та здібностей.

 

Представники навчальних закладів Харкова та Харківської області розповідали про напрямки професійної підготовки, за якими вони навчають, про умови вступу та вимоги до абітурієнтів. Проводили майстер-класи, відповідали на запитання відвідувачів.

 

Фахівці Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ) популяризували робітничі професії, оскільки сьогодні вони затребувані на ринку праці. Учасники заходу цікавилися умовами навчання, можливостями працевлаштування за обраними професіями. Присутні переглянули презентаційний ролик, в якому не тільки перелічені професії, яким навчають у ХЦПТО ДСЗ, а і показано, які роботи виконуються спеціалістами.

 

Під час заходу учнівська молодь запаслась багажем знань, який стане їй у нагоді при виборі професійного майбутнього. Загалом у заході взяли участь близько 400 осіб.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/profesiya-do-dushi-start-uspishnoyi-karyery-meshkanci-chkalovskoyi-otg-vzyaly-uchast-u

 

 


← Вернуться обратно