Новости11.04.2019  Ефективне навчання – успішне працевлаштування: мешканка Красноградщини отримала затребувану професію в стислий термін

1

Зареєстровані безробітні, які бажають позитивних змін у своєму житті, можуть доступно, ефективно і безкоштовно опанувати нову професію. Ольга Дубина звернулась за допомогою у працевлаштуванні до Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Маючи освіту кухаря, у 2018 році була звільнена з останнього місця роботи за скороченням штату.

 

Під час перебування на обліку безробітна відвідувала індивідуальні прийоми профконсультанта та всі заходи, пропоновані фахівцями служби зайнятості. Після відвідування семінару «Презентація Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» О. Дубина вирішила отримати професію «швачка».

 

Жінка успішно пройшла навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (далі – ХЦПТО ДСЗ). Виробничу практику проходила у ФОП М. Сергеєвої, куди і була працевлаштована після отримання сертифіката – документа державного зразка.

 

О. Дубина рада, що зробила саме такий вибір. Адже завдяки службі зайнятості і ХЦПТО ДСЗ вона не лише здобула нову професію, а й отримала улюблену роботу. 

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/efektyvne-navchannya-uspishne-pracevlashtuvannya-meshkanka-krasnogradshchyny-otrymala

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


← Вернуться обратно