Новости11.04.2019  Роботодавця Харківського району ознайомили зі змінами та новаціями в наданні послуг на ринку праці

1

Фахівці Харківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Харківської районної філії ХОЦЗ) відвідали державне підприємство «Дослідне господарство «Елітне» Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва НААН». З метою надання повної інформації про новітні послуги служби зайнятості для роботодавців, фахівці презентували електронний кабінет роботодавця, що дозволяє співпрацювати зі службою зайнятості і не витрачати час на відвідування. Розповіли про створення відеопрезентації підприємства та вакантних робочих місць, ознайомили з актуальною базою відеорезюме шукачів роботи.

 

Учасники зустрічі обговорили питання з перспективної потреби в працівниках, підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

Представники підприємства цікавились питаннями компенсації роботодавцю фактичних витрат єдиного соціального внеску, компенсацію витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб.

 

https://kha.dcz.gov.ua/anonspodiya/robotodavcya-harkivskogo-rayonu-oznayomyly-zi-zminamy-ta-novaciyamy-v-nadanni-poslug-na

 

 

 

 

 

 

 

 

 


← Вернуться обратно