Новости11.04.2019  Служба зайнятості дала старт новій кар’єрі: мешканка Богодухівщини успішно працевлаштувалась

1

Тетяна Нікітенко звернулась за допомогою у працевлаштуванні до Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Богодухівської районної філії ХОЦЗ).

 

Т. Нікітенко – кваліфікований працівник з питань оподаткування. На посаді Головного державного інспектора Богодухівського відділення Слобожанської об’єднаної державної податкової інспекції пропрацювала 21 рік. Серед колег та роботодавців користувалась заслуженим авторитетом, отримала велику кількість подяк і відзнак. Але у 2018 році розпочалась процедура скорочення штату податкової служби, реорганізація та ліквідація районних органів установи.

 

Перебуваючи на обліку у Богодухівській районній філії ХОЦЗ, безробітна наполегливо шукала роботу. Користувалася усіма послугами служби зайнятості: брала участь у семінарах і тренінгах, ярмарках вакансій, записала відеорезюме та розглядала вакансії в інших містах.

 

У березні 2019 року, коли з’явилася вакансія у Богодухівській районній філії ХОЦЗ, Т.Нікітенко працевлаштувалась на посаду провідного фахівця відділу організації працевлаштування населення.

 

«Щоб досягати успіху, треба вірити в те, що ми на нього здатні!» - зазначає Т. Нікітенко.

 

Тож колектив Богодухівської районної філії ХОЦЗ збагатився ще одним кваліфікованим фахівцем.

 

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/sluzhba-zaynyatosti-dala-start-noviy-karyeri-meshkanka-bogoduhivshchyny-uspishno


← Вернуться обратно