Новости10.04.2019  Декларування доходів - обов’язок громадянина

1

У Харківському прес-клубі відбулася прес-конференція «Особливості декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році в умовах реформування податкового законодавства». Участь у заході взяли Ірина Васильєва – керівник прес-служби ГУ ДФС у Харківській області та Дмитро Тарасов – головний державний ревізор-інспектор ГУ ДФС у Харківській області.

 

Спікери розтлумачили, в яких випадках громадяни повинні надати декларацію з метою сплати податкового зобов’язання. Розповіли,які категорії громадян мають право на податкову знижку. Зупинилися на деяких змінах податкового законодавства України, що набули чинності у 2019 році.

 

Кампанія з декларування доходів зараз у самому розпалі, в Харкому регіоні вже задекларували власні доходи 113 мільйонерів, серед яких - 34 жінки. Останній день декларування у 2019 році – 2 травня.

 

Спікери закликали харків’ян декларувати доходи і сплачувати податки – це обов’язок кожного свідомого громадянина. А якщо виникли питання, то треба звернутися до фахівців фіскальної служби за роз’ясненнями - у територіальні органи ДФС або зателефонувати на гарячу лінію 0 800 501 007.

 


← Вернуться обратно