Новости12.03.2019  У Харкові фахівці служби зайнятості вчилися поєднувати навички реєстратора та кар’єрного радника

 

1

 

На базі Харківського обласного центру зайнятості (далі – ХОЦЗ) відбувся тренінг для фахівців базових центрів зайнятості та філій ХОЦЗ з теми: «Особливості роботи реєстратора базових центрів зайнятості».

 

Заступник директора ХОЦЗ Анатолій Толстих привітав учасників тренінгу і пояснив його мету. «На сьогодні важливо, щоб кар’єрний радник став тим універсальним фахівцем, який зможе залучати безробітних до активного пошуку роботи. Тому він має бути не тільки висококваліфікованим фахівцем, але і добрим психологом, щоб уміло мотивувати клієнтів, які протягом тривалого часу стоять на обліку в службі зайнятості», – пояснив А.Толстих.

 

Під час тренінгу учасники детально обговорили напрями реформування державної служби зайнятості та повноваження реєстратора і кар’єрного радника. Подискутували про потребу в нових формах мотивації і підтримки шукачів роботи. Фахівці базових центрів  зайнятості та філій ХОЦЗ в ігровій формі відпрацювали комунікативні навички кар’єрних радників у процесі проведення поглибленого профілювання та підбору індивідуальних послуг для клієнта.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/u-harkovi-fahivci-sluzhby-zaynyatosti-vchylysya-poyednuvaty-navychky-reyestratora-ta

 

 


← Вернуться обратно