Новости12.03.2019  Переселенка з Луганщини на підставі ваучера отримала новий фах за сприяння служби зайнятості

 

1

 

Події на сході України змусили Ірину Демідову зі своєю сім"єю залишити в Луганській області дім та влаштовувати своє життя за  новим місцем проживання. Щоб знайти житло для великої родини,  Демідовим довелося не раз змінити місце проживання. Місто Люботин доброзичливо зустріло цю родину і стало для них домівкою.

 

І. Демідова має четверо дітей, тому знайти роботу було складно. Безробітна звернулася по допомогу до Люботинської міської філії Харківського обласного центру зайнятості. Маючи освіту за спеціальністю «Соціальний працівник» та професійний досвід помічника кухаря, І. Демідова прагнула підтвердити свій професійний досвід та  отримати освіту за фахом «Кухар». Фахівці служби зайнятості запропонували пройти професійне навчання за цією професією на підставі ваучера на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

Безробітна радо погодилася на цю пропозицію.

 

Навчання відбувалося на дистанційній основі: фахівці центру зайнятості забезпечили І. Демідову робочим місцем та комп’ютером, допомогли знайти місце проходження виробничої практики.

 

У січні 2019 року безробітна успішно закінчила навчання та отримала свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за професією «Кухар». Завдяки цьому  І. Демідова змогла працевлаштуватися за отриманим фахом.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/pereselenka-z-luganshchyny-na-pidstavi-vauchera-otrymala-novyy-fah-za-spryyannya-sluzhby

 

 


← Вернуться обратно