Новости11.03.2019  Колишній учасник АТО став підприємцем – надає послуги з заточування металевих інструментів

 

1

 

Колишній учасник антитерористичної операції на Донбасі Руслан Дуль звернувся до Красноградської районної філії Харківського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи. Під час перебування на обліку безробітний відвідував семінари, які проводить служба зайнятості, побував на індивідуальних прийомах у профконсультанта, активно виконував рекомендовані заходи з працевлаштування. Дізнавшись про можливість започаткування власної справи, Р. Дуль одразу зацікавився цим напрямком. Молодий чоловік зрадів можливості втілити свою мрію в життя, водночас, забезпечувати свою родину та бути по-справжньому вільним у своїй трудовій діяльності.

 

Безробітний пройшов курс «Стратегічне планування і розвиток приватного підприємництва» у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Склав бізнес-план на тему: «Майстерня з виробництва металевих виробів – дублікатів ключів», який згодом успішно захистив на комісії з питань надання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та зареєструвався як фізична особа – підприємець (далі – ФОП).

 

Започаткування власної справи стало для чоловіка не тільки засобом отримання допомоги для задоволення своїх матеріальних потреб, а дійсно важливим аспектом для самореалізації.

 

На сьогоднішній день ФОП Дуль Руслан Олександрович провадить підприємницьку діяльність: займається виготовленням дублікатів ключів та надає послуги з заточування металевих інструментів.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/kolyshniy-uchasnyk-ato-stav-pidpryyemcem-nadaye-poslugy-z-zatochuvannya-metalevyh

 

 


← Вернуться обратно