Новости07.03.2019  Сучасність, ефективність, затребуваність: ХОЦЗ допомагає жінкам стати конкурентоспроможними на ринку праці

1

 

Протягом січня-лютого 2019 року послугами Харківської обласної служби зайнятості скористалась 31 тисяча зареєстрованих безробітних, серед яких 54% – жінки. Про це розповів директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

 

За словами керівника центру зайнятості, у цьому році 3 тисячі жінок вже отримали роботу за сприяння служби зайнятості. Кожна третя працевлаштувалася у сфері оптової та роздрібної торгівлі, кожна восьма – у переробній промисловості; в охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги – кожна дев’ята, у сільському господарстві – кожна дванадцята жінка.

 

«Для мешканок Харківщини, які втратили роботу, проводяться індивідуальні профконсультації із застосуванням профдіагностичних методик. Фахівці допомагають кожній безробітній розробити план професійної реалізації, який передбачає підвищення кваліфікації або зміну професії на затребувану на ринку праці, – зазначив Міненко. – У Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації пройшли 1700 жінок, або кожна десята безробітна».

 

Ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, круглі столи, дні презентацій, зустрічі з роботодавцями – великий арсенал заходів, які допомагають жінкам самовизначитись на сучасному ринку праці.

 

Багато жінок цікавляться підприємницькою діяльністю. Ті, хто бажають відкрити власну справу, звертаються до центру зайнятості для отримання відповідних консультацій чи виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації власного бізнесу.

 

«Приємно відзначити, що українки розуміють, що сьогодення – час бурхливих змін, тому необхідно швидко адаптуватися до сучасних вимог ринку праці, здобувати нові знання, розвиватися, не зупинятися на досягнутому і невтомно рухатися вперед, – відзначив Міненко. – Сьогодні завдяки сприянню служби зайнятості кожна жінка може досягти мети – знайти гідну роботу».

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/suchasnist-efektyvnist-zatrebuvanist-sluzhba-zaynyatosti-harkivshchyny-dopomagaye-zhinkam


← Вернуться обратно