Новости06.03.2019  Юні залізничники Харкова познайомились із послугами служби зайнятості

1

 

До Харківського обласного центру зайнятості завітали керівники та вихованці Дитячої залізниці «Мала Південна».

 

Заступник директора обласного центру зайнятості Анатолій Толстих представив установу гостям та наголосив на плідності співпраці служби зайнятості Харківщини та Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця».

 

«Залізничники є нашими давніми та надійними партнерами. Представники «Укрзалізниці», регіональної філії «Південна залізниця», активно беруть участь у ярмарках вакансій, які проводить служба зайнятості. У свою чергу, ми пропонуємо шукачам роботи та безробітним вакансії на підприємствах галузі. А для гостей з Дитячої залізниці «Мала Південна», які тільки починають власний професійний шлях, цікавими будуть наші профорієнтаційні послуги і – тестування, онлайн-сервіси на порталі smartjob.com.ua, конструктор резюме», - говорить А. Толстих.

 

Сторони домовились активізувати співробітництво, зокрема залучити вихованців дитячої залізниці до проведення профорієнтаційних заходів для школярів у літніх таборах відпочинку.

 

Після зустрічі майбутнім залізничникам влаштували екскурсію приміщенням Харківської обласного центру зайнятості та надали можливість самостійно пройти тестування на визначення професійних нахилів та здібностей.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/yuni-zaliznychnyky-harkova-poznayomylys-iz-poslugamy-sluzhby-zaynyatosti


← Вернуться обратно