Новости11.02.2019  Мешканка Вовчанського району розширила власний бізнес завдяки проекту «Рука допомоги»

1

 

У проекті  «Рука допомоги» взяла участь мешканка Вовчанського району Олена Резнікова. У 2000 році відкрила кафе «Альонушка» у місті Вовчанськ. Мешканці міста із задоволенням відвідують кафе, замовляють бенкети для святкування весіль, днів народжень, ювілеїв тощо.

 

Завдяки участі у проекті О.Резніковій вдалося реалізувати свою давню мрію – відкрити кондитерський відділ. Для цього їй було необхідно придбати додаткове обладнання.  

 

У своєму бізнес-плані підприємиця обґрунтовано зазначила, яке саме устаткування їй необхідно. Вдало захистивши проект на комісії у середині травня 2018 року, почала впроваджувати його в життя. Вже у червні отримала нову жарову шафу, промислову плиту та електросковороду, а плідна співпраця зі спеціалістами Вовчанської районної філії Харківського обласного центру зайнятості допомогла підібрати кваліфікований персонал. Це дозволило їй розширити коло своїх клієнтів, надалі забезпечуючи постійною роботою своїх працівників.

 

О. Резнікова цілеспрямовано йде до успіху і не збирається зупинятися. Підприємиця і надалі планує  розширювати і розвивати свій бізнес. 

 

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/meshkanka-vovchanskogo-rayonu-rozshyryla-vlasnyy-biznes-zavdyaky-proektu-ruka-dopomogy


← Вернуться обратно