Новости11.02.2019  Працівники сільськогосподарської галузі Барвінківського району пройшли курс підвищення кваліфікації

 1

Фахівці Барвінківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості організували професійне навчання з питань техніки безпеки для працівників, які задіяні у проведенні польових робіт. Група з 30 осіб отримала знання за напрямом «Основи безпеки праці на підприємстві». Навчальна програма була насиченою: слухачі дізнались про  правові та організаційні основи охорони праці, отримали інструктажі з пожежної безпеки, гігієни праці та виробничої санітарії. Фахівці центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості поінформували слухачів про загальні вимоги безпеки праці при експлуатації механізмів, інструментів та обладнання, навчили надавати першу допомогу у разі нещасних випадків.

 

З початком весняно-польових робіт випускники курсу за фахом: тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів, слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки будуть працевлаштовані до сільськогосподарських підприємств району.

 

https://kha.dcz.gov.ua/anonspodiya/pracivnyky-silskogospodarskoyi-galuzi-barvinkivskogo-rayonu-proyshly-kurs-pidvyshchennya

 

 

 


← Вернуться обратно