Новости11.02.2019  «Дебют» в музичній школі Ізюма

 

У 2008 році в стінах Ізюмської дитячої музичної школи вперше було проведено свято "Дебют". З тих пір воно стало доброю традицією для школи. 4 лютого 2019 року концертний зал школи не вміщав усіх бажаючих. Цього дня чекали всi: учнi, викладачi та батьки, а найбiльше - першокласники, якi переступили порiг нашоi школи, аби навчитися грати на скрипцi, гiтарi фортепiано, акордеоні, баяні та духових інструментах. Першi звуки, що народжуються вiд торкання струн на скрипцi, гiтарi чи клавiшах фортепiано, акордеона чи баяна маленькими дитячими пальчиками- вони ще не дуже впевненi, але зворушують до слiз... Пролетять роки - i ми будемо пишатись успiхами наших музикантiв, якi прийдуть на свiй випускний вечiр.  Кожен першокласник по закінченні виступу та святкового концерту отримав пам"ятну Подяку та подарунок на згадку про свято.


Вiтаю всiх першокласникiв та батьків зi святом. Щиро дякую директору школи Донченко Ю. М. та викладачам класу фортепіано Савран I.Л.і Коркiнiй О.Ю.за органiзацiю та проведення свята "Дебют".


Велике спасибі завідуючим відділами - Безкостiй Н.I., Дворянин Л.В. та Копилу Р.О., викладачам Овчаренко Т.О., Рiпак М.А. та iнструментальному ансамблю викладачів "Родзинка",  які пiдготували концертнi номери для участi у святковій програмi.

 


← Вернуться обратно