Новости06.02.2019  Нове обладнання – кращий сервіс: як проект «Рука допомоги» вплинув на розвиток справи підприємиці з Кегичівки

 1

 

Тетяна відкрила власне кафе у 2000 році. З плином часу бути конкурентоспроможним досить складно, адже потрібно постійно вдосконалюватися, розширювати свій асортимент та послуги. 

 

Наразі для цього потрібні немалі вкладення. Дізнавшись від фахівців Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Кегичівської районної філії ХОЦЗ) про можливість взяти участь у пілотному проекті «Рука допомога» і отримати безвідсоткову фінансову допомогу для закупівлі обладнання, підприємиця вирішила скористатися цією можливістю.

 

Тетяна виконала всі умови проекту, написала і захистила бізнес-план та взяла на роботу за направленням Кегичівської районної філії ХОЦЗ двох осіб з числа членів малозабезпечених сімей. В результаті підприємиця отримала безвідсоткову фінансову допомогу і закупила обладнання: м’ясорубку, пральні машини, кавоварочну машину, холодильник, слайсер.

 

Кафе користується широким попитом у місцевого населення, а нове обладнання полегшує роботу і допомагає зробити сервіс ще кращим.

 

Тетяна вдячна фахівцям Кегичівської районної філії ХОЦЗ за співпрацю з надання інформації, фінансову допомогу та підібраний персонал.

 

https://kha.dcz.gov.ua/publikaciya/nove-obladnannya-krashchyy-servis-yak-proekt-ruka-dopomogy-vplynuv-na-rozvytok-spravy


← Вернуться обратно