Новости06.02.2019  У Дергачах обговорили аспекти працевлаштування осіб, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду

1

Директор Дергачівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Валерія Кисіль провела робочу нараду із заступником начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Дергачівському та Золочівському районах Головного територіального управління юстиції у Харківській області Вікторією Мєрємєрєю. Захід відбувся у рамках виконання Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України.

 

Учасники зустрічі окреслили регіональні заходи з реалізації положень Меморандуму про співробітництво, обговорили план спільних дій щодо працевлаштування непрацюючих боржників.

 

Спланували організацію та проведення спільних заходів, спрямованих на сприяння зайнятості осіб, які мають майнові зобов’язання за рішеннями суду, у тому числі осіб, які мають заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

 

Фахівці служби зайнятості презентували повний комплекс соціальних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням. Розповіли про можливості професійного навчання і залучення безробітних до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

 

По завершенню зустрічі сторони домовились про консолідацію зусиль,  спрямованих на сприяння зайнятості та забезпечення соціальними послугами зазначених груп осіб для їх подальшого працевлаштування.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/u-dergachah-obgovoryly-aspekty-pracevlashtuvannya-osib-yaki-mayut-maynovi-zobovyazannya-za


← Вернуться обратно