Новости07.12.2018  Випускникам Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту розповіли про головні кроки до успішного працевлаштування

1

Фахівці Люботинської міської філії Харківського обласного центру зайнятості провели зустріч з випускниками Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту. Мета заходу – поінформувати учнівську молодь про спектр послуг служби зайнятості, стан ринку праці Харківщини та перспективи працевлаштування.

 

Молодь ознайомилась зі станом ринку праці в регіоні та послугами, що надає служба зайнятості випускникам навчальних закладів. Працівники служби зайнятості акцентували увагу на популяризації робітничих професій, розповіли про можливості проходження навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

Учні зацікавились темою технік пошуку роботи, ставили питання про складання резюме та запис відеорезюме. Жваві дискусії викликала тема проходження співбесіди з роботодавцем.

 

У заході взяли участь 42 учні.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/vypusknykam-lyubotynskogo-profesiynogo-liceyu-zaliznychnogo-transportu-rozpovily-pro-golovni


← Вернуться обратно