Новости



07.12.2018  На Дергачівщині шукали шляхи привернення уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю

1

 

У Дергачівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості (далі – Дергачівській районній філії ХОЦЗ) До Міжнародного дня людей з інвалідністю було проведено День відкритих дверей центру зайнятості та семінар за участю осіб з інвалідністю. Мета заходів –  привернути увагу до проблем громадян цієї категорії, забезпечити інклюзію та рівність у суспільстві.

 

Фахівці Дергачівської районної філії ХОЦЗ ознайомили учасників з напрямками роботи служби зайнятості зі сприяння у працевлаштуванні осіб цієї категорії. Акцентували на відповідальному підході до підготовки програми реабілітації людей з інвалідністю.

 

Відвідувачі дізналися про можливості професійного навчання, перенавчання і підвищення кваліфікації безробітних у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Ознайомилися з професіями та напрямками, за якими здійснюється навчання.

 

Також у рамках Декади зайнятості для осіб з інвалідністю фахівець Дергачівської районної філії ХОЦЗ відвідала територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дергачівської районної державної адміністрації. Присутні ознайомились із послугами служби зайнятості для осіб з інвалідністю, їх правами, дізналися про соціальний захист та гарантії.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/na-dergachivshchyni-shukaly-shlyahy-pryvernennya-uvagy-suspilstva-do-problem-lyudey-z


← Вернуться обратно