Новости06.12.2018  Онлайн-консультування та профорієнтаційний супровід: вчителів Богодухівського ліцею №3 ознайомили з новітніми розробками служби

1

 

У Богодухівському ліцеї №3 відбулась інформаційна зустріч фахівців Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості з класними керівниками випускних класів навчального закладу.

 

Учителі дізналися про механізми реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки. Передбачено профорієнтаційний супровід учнів старших класів: інформування про світ професій, ознайомлення з провідними галузями економіки регіону та успішними підприємствами.

 

Працівники центру зайнятості повідомили про нову послугу – профорієнтаційне онлайн-консультування за допомогою веб-базованої платформи «Моя професія: консультаційна мережа». Присутні дізналися про можливість навчання випускників загальноосвітніх закладів у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

 

Під час зустрічі були опрацьовані питання роботи з учнями, педагогами, батьками щодо підготовки, допомоги учням у їх виборі професії.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/onlayn-konsultuvannya-ta-proforiyentaciynyy-suprovid-vchyteliv-bogoduhivskogo-liceyu-no3


← Вернуться обратно