Новости04.12.2018  На Харківщині проводили чергову команду резервістів до частини Десантно-штурмових військ

1

 

Сьогодні, 03 грудня у Харківській області сформовано вже другу  команду резервістів і направлено до однієї із частин Десантно-штурмових військ.

Так, протягом дня із різних куточків регіону до обласного військового комісаріату викликалося понад 100 осіб, які входять до військового оперативного резерву першої черги і мають бойовий досвід.

- З усіх резервістів та військовозобов’язаних ми сформували одну команду загальною кількістю близько 50 осіб. Мотивація даних хлопців дуже висока, а фізичні і психологічні якості є чи не найкращими серед мешканців нашого регіону. Адже служба воїна-десантника обумовлюється потужними навантаженнями і моральною стійкістю до труднощів. Наступні 15 діб дані захисники України  проведуть на полігонах чи різних тактичних полях, де вдосконалять  військові навички, - пояснив  військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.

По мірі прибуття чоловіків із районних військкоматів, у Харкові перед ними із порядком проведення зборів виступили військові юристи, фінансисти, тиловики та інші офіцери облвійськкомату.

- Починаючи із 2 грудня і до кінця поточного тижня військкомати відправлять до Збройних Сил України для проходження 15-денних зборів понад 400 резервістів та військовозобов’язаних. Таким чином, до 26 грудня усі мешканці Харківщини встигнуть повернутися додому, - додав полковник  Юрій Калгушкін.

 

Підготував Дмитро Горбунов


← Вернуться обратно