Новости12.10.2018  До Дня захисника України на площі Свободи відбудеться показ військової техніки та виступи військових частинТакож на головному заході регіону 14 жовтня клятву на вірність Україні дадуть майбутні захисники держави – учні ліцеїв та кадетського корпусу.

Про те, як відзначатимуть День захисника України на Харківщині, розповів під час брифінгу 12 жовтня військовий комісар Харківського військового комісаріату Юрій Калгушкін. 

«До Дня захисника України 14 жовтня на площі Свободи буде проведений масштабний захід, який до цього жодного разу не проводився на території Харківської області. Відбудеться показ військової техніки, озброєння, показові виступи спеціальних підрозділів військових частин, які розташовані на території регіону. Майбутні захисники держави – учні ліцеїв та кадетського корпусу - складуть присягу на вірність Україні. Цей захід організовано спільно з ХОДА і керівництвом Харківського гарнізону», - сказав Юрій Калгушкін.  

Свято на площі Свободи розпочнеться 14 жовтня о 8:50. Виставка техніки та озброєння працюватиме з 13 до 15 жовтня. Залучено майже всі види військової техніки (по одній одиниці кожної) військових частин, які розташовані на території Харківського гарнізону.

Окрім того, на площі буде наживо транслюватися дійство на Софіївській площі в м. Києві та виступ Президента України  Петра Порошенка. 

Також відбудуться виступи військових оркестрів гарнізону, концерт Великого слобожанського академічного ансамблю пісні і танцю, концерти художніх аматорських колективів вишів Харкова та показові виступи спортсменів.     

«14 жовтня – це особливий день для нашої держави. Це День захисника України, день створення української повстанської армії, День українського козацтва. Починаючи з 2014 року, Збройні сили України поступово відновлювалися. Зараз посідають восьме місце в Європі та 29 місце - у світі в рейтингу дослідження армій світу», - розповів Юрій Калгушкін.


← Вернуться обратно