Новости10.10.2018  Розвиток трудового потенціалу та орієнтація на працю: центри зайнятості Харківщини визначили основні вектори діяльності

 

1

 

Директор Харківського обласного центру зайнятості (далі – ХОЦЗ) Володимир Міненко провів нараду з начальниками відділів та директорами базових центрів зайнятості/філій ХОЦЗ. Підбивали підсумки роботи служби зайнятості Харківщини за 9 місяців 2018 року і визначали пріоритетні напрямки діяльності.

 

Говорили про роботу базових центрів зайнятості та філій ХОЦЗ, укомплектування груп на навчання безробітних у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про стан реалізації пілотного проекту «Рука допомоги» із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб. Особлива увага приділялась співпраці з роботодавцями та донесенню послуг служби зайнятості до мешканців об’єднаних територіальних громад.

 

«Служба зайнятості Харківщини проводить роботу, спрямовану на збереження трудового потенціалу, покращення ситуації на ринку праці в регіоні, реалізацію заходів державної та регіональної політики зайнятості. Найголовніше завдання сьогодні – орієнтувати людей на працю, оскільки саме від них залежить розквіт нашої держави», відзначив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/rozvytok-trudovogo-potencialu-ta-oriyentaciya-na-pracyu-centry-zaynyatosti-harkivshchyny

 

 


← Вернуться обратно