Новости10.10.2018  ХАРКІВ ПРИЙМАЄ УЧАСНИКІВ XII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР «ЕСКУЛАП – ПРОФЕСІОНАЛ – 2018».

 

 

12 – 13 жовтня в Харківському національному медичному університеті відбудеться XII Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап – професіонал – 2018».

Основна мета конкурсу – підвищення професійного рівня молодших медичних спеціалістів та престижу професії медичної сестри в Україні. Цей захід запроваджено за ініціативою Асоціації медичних сестер України та за підтримки Управління охорони здоров"я Харківської облдержадміністрації та регіональних Асоціацій медичних сестер.

Конкурс традиційно проводиться у три етапи: відбір у лікувально-профілактичних закладах, фахові змагання в регіонах та фінальний етап, в якому беруть участь переможці двох перших етапів.

У фінальному конкурсі, що відбуватиметься на базі ХНМУ, на учасників також очікує три тури змагань:

·         тестування (комплект тестових завдань охоплює матеріал з основ медсестринства, медсестринства в терапії, хірургії, педіатрії, при невідкладних станах);

·          демонстрація практичних навичок;

·         демонстрація техніки зупинки кровотечі.

Переможці визначаться за підсумками цих трьох турів, а членами журі виступатимуть представники регіонів (викладачі медичних колежів, медичні сестри).

Очікується, що у конкурсі візьмуть участь делегати з 20 областей України – учасники, члени суддівських бригад, координатори та представники медичної спільноти.

Бажаємо всім гостям приємних вражень, а перемогу нехай здобуде сильніший!

 

Місце проведення: Харківський національний медичний університет (актова зала). м. Харків, проспект Науки, 4.

Урочисте відкриття конкурсу: 12 жовтня о 12.00

Визначення та нагородження переможців: 13 жовтня о 16.30.

 

Контактна особа/тел.:

Флоріна Наталья Олександрівна (099–790–40–68)


← Вернуться обратно