Новости01.10.2018  Прокуратура через суд вимагає повернути з незаконного користування землі в Ізюмі вартістю майже 250 тис. грн

 

 

 

 

Ізюмська місцева прокуратура направила до господарського суду Харківської області 4 позовні заяви про визнання недійсними договорів сервітутів та повернення ділянок загальною вартістю майже 250 тис. грн.


Як розповів керівник місцевої прокуратури Станіслав Гальченко, минулого року Ізюмська міська рада уклала 4 договори сервітутів з суб’єктами господарювання для розміщення МАФів у райцентрі.


Зазначені площі були надані у користування із порушенням вимог законодавства, оскільки зазначені договори по суті є орендою землі, право на яке набувається за результатами проведення торгів (аукціону). Однак суб’єкти господарювання отримали ділянки без аукціону.


У зв’язку з незаконним відчуженням земель територіальної громади, прокуратура направила відповідні позови до суду. Наразі два з них розглянуті і задоволені. За рішенням суду у комунальну власність повернуто 2 ділянки вартістю близько 60 тис. грн.

 


← Вернуться обратно