Новости28.09.2018  У міськраді обговорили перспективи співпраці з Великобританією


У міськраді обговорили перспективи співпраці з Великобританією

Сторони обговорили сфери, в яких могли б співпрацювати, зокрема, йшлося про систему «Безпечне місто», яку створюють у Харкові, і розвиток транспортної інфраструктури.

Як розповіла після зустрічі Кеті Коттрелл, транспортні проблеми актуальні для різних міст, в тому числі у Великобританії. У Департаменті міжнародної торгівлі, який вона представляє, вивчать перспективи і постараються знайти партнерів, які могли б взяти участь у подібних проектах в Харкові.

«Це управління трафіком, вирішення проблем з пробками, а також авіасполучення та інші перспективні напрямки. Україна залишається пріоритетним ринком для Великобританії, незважаючи на наш вихід з Європейського Союзу. Зараз ми проводимо роботу, щоб цей вихід пройшов гладко і не торкнувся бізнесу. Наше завдання в посольстві - пошук партнерів, які готові працювати з британськими компаніями», - повідомила перший секретар посольства.

Зі свого боку Ігор Терехов запросив місію посольства і представників бізнесу з Великобританії відвідати Харків з офіційним візитом, щоб ознайомитися з діловим потенціалом міста. За його словами, міська влада зацікавлена ​​в міжнародному партнерстві, інвестиціях, в розвитку економіки, який тягне за собою зростання доходів населення і поліпшення якості життя в цілому. Він повідомив, що влада підтримує бізнес: видання «Financial Times» визнало Харків найефективнішим в Європі містом для інвестицій, в місті працює Регіональний центр послуг, районні центри надання адміністративних послуг, де можна отримати необхідні дозвільні документи, а підприємців консультують і надають іншу допомогу. За його словами, зараз важливі зміни на державному рівні, які залучали б великих інвесторів до країни.

«Ми зацікавлені в тому, щоб бізнес розвивався, розвивалася економіка. Цієї суботи в Харкові пройде великий інвестиційний форум. Приїде багато дипломатів, інвесторів. І сьогодні з представниками Великобританії ми обговорили процес співпраці, який повинен початися і якому має дати імпульс цей форум», - зазначив Ігор Терехов.

Також він підкреслив, що новому етапу взаємин посприяє відкриття авіарейсу Харків-Лондон компанії «Wizz Аir».

«З відкриттям авіасполучення завжди активізується бізнес. Ми це бачили на прикладі «Турецьких авіаліній». Коли на постійній основі почнуть літати літаки, наші та англійські бізнесмени будуть активніше літати, це дасть поштовх розвитку бізнесу», - повідомив перший віце-мер.


← Вернуться обратно