Новости27.09.2018  На кастинг «Kharkiv Fashion» прийшли понад 200 претендентів


На кастинг «Kharkiv Fashion» прийшли понад 200 претендентів

Як повідомили організатори, завданням кастингу було знайти нові обличчя і дати можливість молодим людям випробувати свої сили в модельній індустрії.

«На кастинг прийшло понад 200 непрофесійних моделей і дівчат з модельних агентств міста, в тому числі 30 хлопців. Всього для участі в показах ми відібрали 50 осіб. Всі вони показали гарні результати і гідні того, щоб взяти участь в одній із найцікавіших культурних подій цієї осені», - зазначив голова журі Костянтин Пономарьов.

Нагадаємо, одна з найбільших подій у сфері моди, дизайну і легкої промисловості - «Kharkiv Fashion Business Days 2018» - пройде 11-13 жовтня на Арт-заводі «Механіка». Захід об"єднає в собі модні покази українських і зарубіжних дизайнерів, освітню секцію від провідних експертів модної індустрії України, покази українських торгових марок та дизайн-маркет.

«Kharkiv Fashion Business Days» організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів за ініціативою учасників Харківського кластера легкої промисловості та дизайну під патронатом міського голови Геннадія Кернеса.← Вернуться обратно