Новости26.09.2018  Останньої суботи вересня понад 100 пар близнюків зберуться в Харкові

 

29 вересня в Харкові пройде Фестиваль близнюків Dafi Twins Day. Для участі в ньому зареєструвалося понад 100 пар схожих як дві краплі води братів і сестер, серед яких — п"ятеро трійнят. Близько двох місяців організатори збирали учасників у Харкові та області.

 

На гостей Фестивалю чекає святкова програма, яка почнеться Парадом близнюків у супроводі духового оркестра. Одним із ключових моментів свята стане «Конкурс подвійних талантів», де всі бажаючі учасники Dafi Twins Day зможуть проявити свої здібності та позмагатися за цінні призи. На завершення вечора відбудеться концерт хедлайнерів Фестивалю — унікального музичного дуету «Анна-Марія», солістки якого — теж сестри-близнючки.

Перший Парад близнюків відбувся в Харкові 8 років тому. Тоді його організаторам вдалося зібрати на одній локації близько 100 пар учасників, одна з яких навіть відзначила свій День народження на святі. Тоді ж пройшов і Конкурс талантів серед близнюків, який викликав справжній захват глядачів. Dafi Twins Day-2018 обіцяє стати не менш пам"ятною подією.

 

Усі близнюки, які бажають взяти участь у Параді, але не встигли зареєструватися, зможуть зробити це безпосередньо до 29 вересня: онлайн за посиланням goo.gl/8mwUuE або в ТРЦ «Дафі» (вул. Героїв Праці, 9) з 10:00 до 22:00 на стійці адміністратора на 1-му поверсі. Організатори вітають нових учасників, але просять їх пройти реєстрацію якомога швидше, щоб можна було врахувати всіх. Адже ніхто з близнюків не повинен залишитися без подарунків на Dafi Twins Day.

Однією з головних подій фестивалю Dafi Twins Day-2018 стане «Конкурс подвійних талантів». Незважаючи на назву, в ньому візьмуть участь не лише двійнята. 12 пар близнюків і трійня, що пройшли конкурсний відбір, готують різнопланові оригінальні номери, з якими будуть змагатися за цінні призи.

 

«Бути мамою “в кубі” дуже здорово, — впевнена Юлія Чернишенко, мама учасників-трійнят, 5-річних Матвія, Мар"яни та Маргарити. — Ми з чоловіком мріяли про велику родину та були щасливі, коли дізналися, що у нас буде трійня. Зараз тато активно бере участь у вихованні дітей — навчає їх багатьом важливим і потрібним навичкам. А ще наші трійнята займаються танцями та спортивною акробатикою, тому на сімейній раді було прийнято рішення, що вони візьмуть участь у «Конкурсі подвійних талантів».

 

Журі оцінюватиме конкурсантів за 10-бальною системою згідно з чотирма критеріями: артистизм, креативність, цілісність номера та загальне враження від нього. Переможцям дістануться призи від мережі магазинів Comfy. Головний приз — два смартфона. А дві пари навушників і два Power Bank стануть нагородою за II та III місця.

«Фестиваль близнюків — надзвичайний захід, а Comfy любить нестандартні ідеї, — розповідає Ірина Тонкіх, провідна спеціалістка з реклами. — Ми раді можливості бути частиною такої події — і це вже стає доброю традицією. Будемо із задоволенням вболівати за талановитих унікальних учасників Dafi Twins Day».

Закриватиме святкову програму концерт унікального музичного дуету «Анна-Марія». Його солістки — сестри-близнючки Анна та Марія Опанасюк — відомі багатьом талановиті українські співачки, переможниці телепроекту «Шанс», фіналістки проекту «Голос Країни». Показово, що вперше на «серйозній» сцені дівчата виступили на Першому республіканському конкурсі близнюків у рідному Сімферополі, коли їм було по шість років. Незважаючи на такий юний вік, сестрички зайняли тоді перше місце.

 

«Нам здається дуже символічним, що ми будемо знову виступати на подібному конкурсі, але вже в Харкові, — зізнаються Анна та Марія. — Обіцяємо порадувати всіх своїм виступом і подарувати подвійний заряд енергії, музики і танців. До зустрічі на Фестивалі!».

 

Почути їх виступ, а також побачити Парад близнюків і повболівати за учасників «Конкурсу подвійних талантів» зможуть усі бажаючі 29 вересня на Фестивалі близнюків Dafi Twins Day. Вхід вільний.

 

У «Конкурсі подвійних талантів» братимуть участь:

1.    Вероніка та Валерія Ланських — хореографія;

2.    Олександра та Марія Кушнаренко — дует саксофонів і спортивний етюд;

3.    Єва та Майя Константінови — дует віолончелей;

4.    Андрій та Ігор Соснови — вокал;

5.    Ольга та Олена Мельник — вокал;

6.    Артем і Микита Семашки — театралізований етюд;

7.    Антон і Микита Рудяки — гітарний дует;

8.    Анна та Оксана Бутенко — вокал;

9.    Ірина та Наталія Полонські — театралізована мініатюра;

10.Матвій, Мар"яна та Маргарита Чернишенко — хореографія;

11.Денис і Дмитро Малікови — поезія та спортивний етюд;

12.Дарина та Христина Кульбіцькі — вокал.

 

Онлайн-ресурси Фестивалю:

Сторінка Фестивалю в Facebook:

https://www.facebook.com/Dafi-Twins-Day-216402859076378/

Сторінка заходу в Facebook: https://www.facebook.com/events/424609338027720/

 

Партнери Фестивалю Dafi Twins Day:

·      Льодова арена «Айс хол»

·      Мережа магазинів Comfy

·      Burger Club

·      ГО «Астерікс»

·      Асоціація багатодітних сімей «Амма»

 


← Вернуться обратно