Новости14.09.2018  Навчились заробляти в Інтернеті: більше 20 жінок отримали сертифікати знань

 

Більше 20 жінок з числа переселенців та мешканців приймаючих громад, які виховують малих дітей віком до семи років або дітей з інвалідністю, закінчили курси у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості в рамках проекту «Створення можливості для подолання важких життєвих обставин жінок за допомогою самозайнятості» від Благодійного фонду «Станція Харків» за грант від Посольства Австралії. Навчались за напрямками «Адміністратор соціальних мереж. Адміністратор сайтів та інтернет-магазинів» та «Копірайтер. Контент-менеджер». Навчання тривало протягом двох місяців, з липня по вересень.

 

 

За словами заступника директора Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Любові Ярош завдяки отриманим знанням, жінки зможуть з легкістю реалізувати себе як у системі фрілансу, так і через відділену працю.

 

Зі свого боку, представники БФ «Станція Харків» подякували службі зайнятості Харківщини за співпрацю у реалізації проекту та висловили сподівання, що вона продовжиться у майбутньому.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/navchylys-zaroblyaty-v-interneti-bilshe-20-zhinok-otrymaly-sertyfikaty-znan


← Вернуться обратно