Новости11.06.2018  На ХДАВП триває ремонт спортивного комплексу «Старт»

У третині приміщень комплексу старі вікна замінено на нові пластикові, частина стін відштукатурено і шпакльовано, у лазні вже установлено котел і «зашиваються» деревиною стіни. У найближчий місяць планується підвести воду, а пізніше підключити систему опалення.

«У першу чергу потрібно зробити найнеобхідніше – роздягальні, туалети, душові. Як тільки вони запрацюють – можна розпочати тренування та спортивні ігри на стадіоні, - розповідає Микола Овчаренко, в. о. директора стадіону «Старт», майстер спорту з лижного біатлону, плавання, кульової стрільби, чемпіон світу і Європи, призер Параолімпійських ігор. – Зараз не ті часи, щоб завод міг собі дозволити утримувати спортивний об’єкт. Потрібно надавати послуги і щоб вони оплачувалися. Ми запустили корти, повинні запустити футбольне поле, трохи пізніше – частину фізкультурно-оздоровчого комплексу».

За його словами, на відремонтованому «Старті» буде зал для боксу, тренажери, відновлювальна лазня. У професійному спорті прийнято на 4-5 день тренувань «розслаблювати м’язи і розганяти молочну кислоту», що робиться за допомогою бані чи сауни.

«Люди, які будуть орендувати футбольне поле, зможуть також винайняти й лазню, щоб після гри попаритися, відновитися. Поряд з лазнею буде душова, туалет, дві кімнати відпочинку, щоб можна було попити чайку, можливо зробити масаж. Потрібно зробити повноцінний комплекс послуг», - говорить Микола Овчаренко.

За його словами, зараз є велика зацікавленість стадіоном «Старт» серед професійних спортсменів та любителів. Дитяча футбольна академія цікавиться полем, студенти хотіли би грати тут фрізбі (літаючий диск), є бажаючі винаймати поле для гри у американський бейсбол.

Поки зроблено маленький старт і попереду ще багато роботи, говорить Микола Миколайович. Він признається, що деколи у нього опускаються руки. Матеріали, які були на складах заводу, уже використано, а на нові не вистачає коштів, приходиться навіть свої докладати. Спортсмен надіється, що продовжити ремонт вдасться на кошти, зароблені на тенісних кортах. На нові звершення його надихає самовіддана робота працівників 80-го цеху ХДАВП.

«Дуже вдячний співробітникам 80-го цеху авіазаводу, які виконують тут роботу столярів, малярів, штукатурів, укладальників, покрівельників. Не дивлячись на проблеми з зарплатою і боргами, ці люди запалилися ідеєю відновлення спортивного комплексу, самовіддано трудяться, а щоб пришвидшити ремонт, навіть виходять на роботу у вихідні, які по суті не оплачуються. Такі люди надихають, підкріплюють віру у те, що, не дивлячись ні на що, нам вдасться все тут відремонтувати і запустити ці спортивні майданчики», - відзначає Микола Овчаренко.


← Вернуться обратно