Новости25.05.2018  Питання зайнятості та профорієнтації для жителів Мереф’янської ОТГ

 

У приміщенні Мереф’янського медичного ліцею для мешканців Мереф’янської об’єднаної територіальної громади (далі - ОТГ) відбувся інформаційно-роз’яснювальний захід служби зайнятості. Старшокласники дізналися про нові онлайн-сервіси з професійної орієнтації, з пошуку роботи та працевлаштування.

 

Школярі проходили профдіагностичне тестування щодо визначення своїх професійних здібностей до різних видів професійної діяльності. Представники Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості презентували напрямки навчання за 25 професіями, що користуються попитом роботодавців.

 

За словами заступника директора Харківського обласного центру зайнятості Анатолія Толстих робітнича професія завжди гарантує заробіток.

 

Дорослі громадяни отримали інформацію про стан сучасного ринку праці в регіоні, перспектив його розвитку та можливості працевлаштування насамперед на місцеві підприємства. Крім того, людям розповіли про можливість розпочати власну підприємницьку діяльність, завдяки участі у пілотному проекті «Рука допомоги».

 

Учасники заходу також дізналися про зміни в законодавстві щодо призначення субсидій та питань пенсійного забезпечення.  Усі бажаючі мали змогу отримати індивідуальні консультації.

 

Всього у заході прийняли участь 162 особи, з них – 72 дорослих (з них особи з малозабезпечених сімей – 48 та внутрішньо переміщені особи - 11), школярі – 90 осіб.


← Вернуться обратно