Новости23.05.2018  У Харкові відбудеться Всеукраїнський конкурс наукових робіт студентів-медиків

 

 

Харківський національний медичний університет став базовим вищим навчальним закладом, де проводиться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Медицина». У його рамках 28 березня відбудеться підсумкова науково-практична конференція, під час якої автори відібраних галузевою конкурсною комісією робіт презентують свої дослідження.

 

Цей конкурс, засновником якого є МОН України, проводиться щороку. Його мета – створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів (курсантів), стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

 

Взяти участь у конкурсі можуть студенти, що навчаються у вищих навчальних закладах України, у тому числі іноземні громадяни.

 

Серед завдань конкурсу – виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій; залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю; формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах.

 

ІІ тур конкурсу, що відбуватиметься у ХНМУ, проводиться у два етапи. Для участі в першому з них студенти мають самостійно підготовити та подати на розгляд конкурсної комісіїнаукові роботи пошукового характеру з відповідної галузі. За результатами рецензування формується рейтинговий список поданих на конкурс робіт, автори найкращих з яких запрошуються до участі у другому етапі – презентації своїх досліджень на підсумковій конференції.

 

Цьогоріч для участі в ній було відібрано 36 робіт (43 учасника), які представляють вищі медичні навчальні заклад Києва, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Чернівців, Вінниці, Житомира, Полтави, Ужгорода, Сум, Тернополя. За результатами виступів визначаться переможці конкурсу, яких буде нагороджено відповідними дипломами.

Запрошуємо усіх, хто цікавиться наукою!

Ї

 

Місце проведення конференціїконференц-зал Харківського національного медичного

                                                       університету (пр. Науки, 4, 3 поверх).

 

Початок конференції1100, вхід вільний 

 

Додаткова iнформацiя за телефонами та електронною поштою:

Моб. (067) 796-06-63 – куратор Ради СНТ та Ради молодих вчених професор Ганна Кожина – amkozhyna888@gmail.com

Моб. (068) 260-90-73 – Голова Ради СНТ Олеся Плєхова – plehovaolesja@gmail.com.

 

 


← Вернуться обратно