Новости16.04.2018  Харків’янам пропонували стати на захист громадського порядку

 

На базі Харківського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій з представниками Управління патрульної поліції в Харківській області.

Представники установи проінформували присутніх про функції, які виконує патрульна поліція, а саме – патрулювання, реагування на порушення спокою цивільних громадян, оперативний виїзд, на будь-які виклики за номером «102», запобігання будь-яким правопорушенням та виявлення й реагування на них у межах своїх повноважень.

Офіцери надали інформацію щодо наявності вакансій на посаду «поліцейський (інспектор) патрульної служби. Відбір проходить у кілька етапів: тестування, перевірка стану здоров’я, фізична підготовка, розширене психологічне тестування, співбесіда.

Основна вимога до кандидатів – базові знання діючого законодавства, придатність за станом здоров’я, повна або базова загальна середня освіта, відсутність судимостей, бажано посвідчення водія категорії «В».

Також присутні отримали інформацію про режим роботи, медичне обслуговування у закладах МВС, комплексне матеріальне забезпечення від 10 тис. грн..

Для бажаючих, які хочуть вступити до лав патрульної поліції та пройшли всі етапи конкурсного відбору передбачені 4-х місячні навчальні курси. Всі нові співробітники обов’язково проходять стажування з наставником.

У міні-ярмарку вакансій прийняли участь 11 безробітних, які перебувають на обліку у Харківському міському центрі зайнятості. 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/harkivyanam-proponuvaly-staty-na-zahyst-gromadskogo-poryadku

 

 

 


← Вернуться обратно