Новости14.08.2017  НЦ «ЛандауЦентр» Каразінського університету візьме участь у заходах Всеукраїнської гри «Сокіл»

 

НЦ «ЛандауЦентр» (відвідають учасники ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

Окрім екскурсій майданчиками «ЛЦ» та запуску найбільшої котушки Тесли в Україні (знаної як «Кімната блискавок»), усі відвідувачі ознайомляться з презентацію оновленого парку наукових експонатів пересувної виставки цікавої науки – спільного проекту Харківської ОДА, Департаменту науки і освіти ХОДА та Каразінського університету.

 

Пересувна виставка протягом 2016/2017 н. р. відвідала 26 районів Харківської області, а також побувала в м. Святогірську Донецької області, у м. Сватовому Луганської області та м. Тернопіль. Загалом на сьогодні виставку побачило понад 30 тис. українських школярів і вчителів. Діти – від першокласника до випускника. Проект унікальний, розголос має величезний, із різних областей постійно надходять прохання відвідати саме їх регіон (Кіровоградщина, Тернопільщина, Львівщина, Полтавщина, Донеччина та ін.).

 

Оновлений парк наукових експонатів зявився завдяки благодійникам та меценатам, які виділили кошти на створення унікального обладнання для пересувної виставки, що їздитиме від вересня 2017 року в села, райони, а також дитячі будинки, інтернати та інші спеціалізовані освітні заклади України.

 

Усі зазначені експонати та просвітницькі майданчики створені з метою зробити науку зрозумілішою, доступнішою, показати сільським дітям і не тільки, що наука це цікаво й перспективно, незалежно від того, де ти мешкаєш і скільки грошей має твоя родина. Кожен, хто готовий працювати, може стати справжнім професіоналом своєїсправи. А від цього починається не тільки твій успіх, а й успіх твоєї країни.

 

Прес-служба Каразінського університету

 

 


← Вернуться обратно