Новости08.06.2017  Науковці Національного фармацевтичного університету отримали державні та регіональні нагороди

 

На завершення поточного навчального року колектив Національного фармацевтичного університету поповнився новими лауреатами, які зробили вагомий внесок у розбудову вітчизняної науки та освіти.

 

Згідно з Указом Президента України №101/2017 від 07.04.2017 р. «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року» Державну премію України в галузі науки і техніки за роботу «Створення випромінюючих структур багатофункціональних радіоелектронних систем» отримав Юрій Пєнкін, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри фармакоінформатики НФаУ (нагороджений у співавторстві з Віктором Катричем, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, Миколою Горобцем, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, Михайлом Нестеренком, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, Сергієм Бердником, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, Олександром Думіним, ХНУ ім. В.Н. Каразіна, Геннадієм Почаніним, Інститут радіофізики та електроніки ім. О.Я. Усикова НАН України та Олегом Дробахіним, Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара).

 

З нагоди Дня науки згідно з Указом Президента України №135/2017 за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм присвоєно почесне звання «Заслуженого діяча науки і техніки України» Вікторії Кисличенко, доктору фармацевтичних наук, професору, завідувачеві кафедри хімії природних сполук НФаУ.

 

Іменну стипендію Харківської облдержадміністрації ім. М.О. Валяшка у номінації «Фармація» отримала Ольга Посилкіна, доктор фармацевтичних наук, кандидат економічних наук, професор, завідувач кафедри управління та економіки підприємства.

 

Науково-педагогічний колектив та студентське співтовариство Національного фармацевтичного університету пишаються здобутками науковців, вітають їх та бажають подальшої творчої діяльності, спрямованої на підвищення ефективності навчального процесу і результативність наукових досліджень.

 

 

Сьогодні у Національному фармацевтичному університеті працює 5 лауреатів Державних премій України в галузі науки і техніки, 14 заслужених діячів науки та техніки України.

 

За останні 5 років іменні стипендії Харківської облдержадміністрації ім. М.О. Валяшка у номінації «Фармація» отримали 7 науковців НФаУ.

 

Вікторія Кисличенко

 

Юрій Пєнкін

 

 

 

Ольга Посилкіна

 

 

 

 

 

 

 


← Вернуться обратно