«Політична кав’ярня». Коротко та про головне щодо старту виборчої кампанії


Ольга Костяна
21.02.20191

 

У Харківському прес-клубі відбулася перша зустріч у "Політичній кав"ярні". Зібралися для бесіди політологи, представник громадськості і журналісти. Тему розмови визначив час: старт виборчої кампанії на пост Президента країни.

 

Ще не всіх кандидатів зарегістрівано, але є ймовірність, що їх чисельність наблизиться до 50! Абсурдна рекорд, адже реально, за словами політологів, в рейтингах перемагають тільки три кандидати в кандидати.

 

Думки присутніх по багатьох питанняхі були кардинально протилежними. При цьому всі спікери дружно погодилися, що в країні зараз є три головні біди: війна, корупція і тарифи на комуналку.

 

Хто краще за всіх пообіцяє виправити ситуацію з цими бідами, той і буде у виграші!

 

Однак, обіцяти - не означає одружитися.

 

Спікери нагадали присутнім, що нині у нас в країні - парламентсько-президенських управління.

 

Президент, звичайно, - гарант Конституції, але в його веденні залишилися три сфери: оборона країни, зовнішня політика і окремі силові структури.

 

Ось в цих сферах життя країни можна намагатися щось змінити на краще. А високі тарифи на комунальні послуги - не справа інших людей та структур. Тому, читаючи передвиборні обіцянки "всім зробити добре", обов’язково звертайте увагу - що саме цей кандидат може спробувати змінити, а що - не в його владі.

 

 
← Вернуться обратноОставить комментарий


 


ФИО *
Контактные телефоны
Текст сообщения *
Ваш e-mail *
captcha

Поля, отмеченные *, являются обязательными для заполнения