Харківські фахівці служби зайнятості теж найкращі


Ніна Спаська
26.12.2018 

1

Представники Харківської обласної служби зайнятості разом з Харківським прес-клубом зібрали регіональніх журналістів, щоб підвести підсумки роботи по працевлаштуванню у 2018 році. Мова йшла про інноваційні сервіси для населення, а також про зовсім нову професію, яка виникла саме на Харківщині.

Під час прес-конференції спікер охарактеризував ситуацію на місцевому ринку праці, розповів про реалізацію помічника з пошуку роботи  - веб- ресурсу «Smart Joв»,  про інклюзивний коворкінг «Доступна зайнятість», втілення профілювання та супроводу безробітних за підходом кейс-менеджменту. 
Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко зазначив:

«По фіксованому ринку праці  у нас за цей рік 110 тисяч громадян перебувало на обліку в центрах зайнятості у Харківській області. Статус безробітного мали майже 80 тисяч громадян з тих, шо перебували на обліку. Отримали роботу 66 тисяч громадян. Якщо порівняти з попереднім роком, то по рівню працевлаштування в центрах зайнятості Харківщини спостерігається зростання на 2%. По впровадженню, так званих, компенсаторних механізмів,  харківські фахівці теж найкращі».

Три з половиною млн. гривень  було компенсовано службою зайнятості роботодавцям за працевлаштування вимушено - переміщених осіб. Єдиний соціальний внесок компенсували на 9 млн. гривень. Також служба зайнятості надає допомогу по частковому безробіттю.

-У нас 16 підприємств отримали допомогу по частковому безробіттю. Тобто, це неповний робочий день, неповний робочий тиждень. Двом тисячам працюючих ми компенсували майже на 7 млн. гривень,- розповів Володимир Міненко,  але центри зайнятості компенсують  половину заробітної плати роботодавцям тільки виробничих підприємства.

У ХЦПТО (Харківському центрі профтехосвіти) - одному з найпотужніших в Україні центрів, який  розташований у місті Дергачі. В цьому році кількість ліцензованих професій збільшилася ще на п"ять. В Харківському центрі профтехосвіти можна перенавчитися та підвищити кваліфікацію по 35 ліцензованими професіям, які користуються великим попитом на ринку праці.
Директор Харківського обласного центру зайнятості також повідомив: 
«Зараз ми дуже активно почали розвивати дуальну систему навчання на підприємстві. По збігу обставин саме в Дергачах це підприємство, єдине в Україні, яке виробляє крани-маніпулятори для таких  галузей  промисловості  як будівництво,  лісозаготовки також застосовується  в фермерських господарствах». 
Завдяки зусиллям служби зайнятості в українському класифікаторі професій з"явилася нова професія "Оператор маніпулятора. Бажаючі навчитися цієї професії зараз приїжджають в ХЦПТО з усією Україною.
За більшістю напрацювань служба зайнятості Харківщини має найкращі показники в Україні.
 
 

 

 
← Вернуться обратноОставить комментарий


 


ФИО *
Контактные телефоны
Текст сообщения *
Ваш e-mail *
captcha

Поля, отмеченные *, являются обязательными для заполнения