Новости08.08.2018  У Лозівському районі молоді допомагали зорієнтуватись у виборі майбутнього шляху

 

Фахівці Лозівського міськрайонного центру зайнятості разом із залізничниками провели профорієнтаційний захід для вихованців дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна». Мета – інформування підростаючого покоління про особливості вибору професії, розширення знань про робітничі професії, формування оптимістичного ставлення до свого професійного майбутнього та орієнтації на набуття професій, які користуються попитом на ринку праці.

 

Фахівці служби зайнятості підготували для дітей професіографічні ігри та загадки. В інтерактивній формі хлопці та дівчата продемонструвати свою ерудицію та творчий потенціал. З неабиякою цікавістю учасники проходили профдіагностичне тестування, спрямоване на визначення професійних схильностей та здібностей. Також усім бажаючим були надані консультації щодо вибору майбутнього шляху.

 

У свою чергу представники Укрзалізниці підготували для молоді цікавий квест. Учасників заходу ознайомили із основними функціями залізничних професій.

 

«Професійна орієнтація допомагає учнівській молоді свідомо зробити свій перший важливий крок — обрати професію, що має попит на ринку праці, надає можливість отримати гідне робоче місце та достойну заробітну плату, максимально реалізувати трудовий і духовний потенціал особистості», - зазначила начальник відділу активної підтримки безробітних Лозівського міськрайонного центру зайнятості Юлія Мариненко.

 

Всього у профорієнтаційному заході взяли участь 56 дітей.

 

https://kha.dcz.gov.ua/novyna/u-lozivskomu-rayoni-molodi-dopomagaly-zoriyentuvatys-u-vybori-maybutnogo-shlyahu

 


← Вернуться обратно